Komentari za Visoka tehnicka skola strukovnih studija u Novom Sadu


Jun 17, 2026,
"Na vrlo lošem glasu u gradu. Sudovi, skandali loš sekretar koji je već u penziji ali radi pola radnog vremena. Za to vreme je puno uticao na direktora, afere, sudovi. Loši ljudi."
Dobre stvari
Redovna je plata, godišnji, ako se radi subotom plaćeno je.
Loše stvari
Pogrešna uprava.Neprofesionalizam. Pored direktora i sekretara nekoliko bahatih profesora u upravi. Loši ljudi, to je dovoljno za najnižu ocenu. U gradu i u struci ih ne vole, ništa dobro nisam čuo za njih. Tako da je moj komentar vrlo objektivan.
Savet menadžmentu
Ne treba da budu tu, loši ljudi.
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
XXXX
"XXXXXXXX"
Dobre stvari
XXXX
Loše stvari
XXXX
Savet manadžmentu
XXXX
Strane 1
Radiš kao HR ili si Vlasnik ove firme? Registruj svoj nalog